film

Senzi Silvester

Televízny záznam obľúbenej hudobno-zábavnej relácie.
Táto akcia sa konala v minulosti

„1000 pagáčov, 600 deci vína, 300 /len/ divákov-šťastlivcov, 70 účinkujúcich, 45 fliaš šampusu, 39 stolov, 36 miest na parkete, 22 sólistov a skupín, 15 TV kamier, 2 pódiá, 2 bary a 1 / jedineční / Otto Weiter s Andreou Fischer!“

Účinkovať budú: Eva Máziková, Dušan Grúň, Soňa Kopčanová, Robo Kazík, Duo Mirka A Ondrej, Anna Šestáková - Samuel Lorenčík, Peter Stašák, Silvia A Peter Klimentovci, Jadranka, Marcel A Petra Zmožekovci, Adamis, Cliff Canalas, Noro Meszároš, Elvis - Juraj Prstek, Peter Tokoš , Paľo Laták, Galaktic, Borovienka, Akcent Live, Záhorienka, Vlasta Mudríková, Lenka A Eva Bacmaňákové – Zbojná, Roland Z Čirča, Hergotovci S Milanom Perným, Stropkoviani a Textilanka.

V cene vstupenky je zabezpečené aj občerstvenie a silvestrovský prípitok. Príďte si  užiť super silvestrovskú zábavu v kruhu rodiny, priateľov a obľúbených slovenských hudobníkov a televíznych zabávačov.

Dôležitá informácia: Kúpou vstupenky potvrdzujete súhlas so zverejnením vašej veselej tváre v silvestrovskom TV programe.

Vstup: 35€ / 30€

Odporúčame

film

Tintoretto: Rebel v Benátkach

Ut 23.6.2020 / Kino Mier Modra
odporúčame!
cestovanie

Cestovateľské kino: Kuba

Ut 21.7.2020 / Dunaj˜
odporúčame!
film

Radioactive

Príbeh posadnutosti vedou a vášňou medzi Mariou Sklodowskou-Curie a Pierrom Curiem. Scenár filmu bol adaptovaný z grafického...Viac
Kino Mier Modra / Artkino Za zrkadlom / Kino Lumière
odporúčame!
film

Parazit (čiernobiela verzia)

3.6.2020 - 8.6.2020 / Kino Lumière
odporúčame!