film
cestovanie

Cestovateľské kino: Thajsko

Krajina, ktorá nám otvorí bránu do Ázie! Nasadnite na chrbát slona a vydajte sa s nami spoznávať tisíce zaujímavých maličkostí, ktoré spolu vytvárajú jedinečné exotické kráľovstvo.

Táto akcia sa konala v minulosti

Prebehnúť sa po božských plážach, plaviť sa čarovnými zátokami, ochutnať dobroty z plávajúcich trhov, schladiť sa v nedoziernom množstve chrámov či nazrieť do hrncov pouličných občerstvení nám umožní cestovateľ a fotograf Robert Taraba. Večer nás vezme aj do Mesta anjelov, ktoré nikdy nespí, nazrieme do hriešneho Patpongu a vychutnáme si preslávený street food spolu s luxusnými reštauráciami. Tropický raj čaká, niet prečo váhať! 

Robert Taraba
už počas vysokej školy odišiel študovať do nórskeho Trondheimu, kde si zamiloval celú Škandináviu. Aj preto sa do severských krajín vracia každý rok a neustále objavuje nové miesta. Cestovanie nie je len jeho vášňou, ale aj prácou, keďže sprevádza ľudí po celom svete. Bez svojho fotoaparátu sa nepohne ani na krok, aby na svojich fotografiach uchoval čaro výnimočných miest.

Fb event

Vstupenky za 5€

-------

Pre vašu bezpečnosť a zdravie:
• Použite dezinfekciu pri vstupe
• Mimo času konzumácie noste rúško
• Dodržujte organizačné pokyny

Odporúčame

film

Gunda

Jedna z najdiskutovanejších filmových udalostí poslednej doby.Viac
26.10.2021 - 29.10.2021 / Kino Lumière
odporúčame!
film

Správa

Siedmeho apríla 1944 sa Alfrédovi Wetzlerovi podarilo čosi jedinečné – unikol spolu s mladším väzňom Vrbom z prísne stráženého...Viac
Cinemax Bory Mall / Kino Lumière / Kino Nostalgia / Kino Mier Modra
odporúčame!
divadlo

Som žena

Unikátny a autentický životný príbeh českej herečky, ktorá absolvovala zmenu pohlavia.Viac
Pi 26.11.2021 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
film

Salvador Dalí: Hľadanie nesmrteľnosti

Dokumentárny film zachytáva púť životom a dielom legendárneho španielskeho surrealistického maliara Salvadora Dalího, ale tiež...Viac
So 20.11.2021 / Kino Nostalgia
odporúčame!