film

Bež!

Pred materinskou láskou sa nedá uniknúť. Z bezpečného prístavu matkinho náručia sa však niekedy môže stať smrtiaca hrozba.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
10.06.2021, Št

Mladé dievča Chloe jJe na vozíku a vyrastá osamote, izolovaná od sveta, iba so svojou milujúcou mamou. Ich vzťah a život sa môže zdať bežným ľuďom zvláštny, možno až znepokojujúci, nikto však nemôže mame Diane uprieť urputnú snahu chrániť svoju dcéru, starať sa o ňu až do roztrhania tela a mať ju pre jej vlastné dobro stále pod dohľadom.

Chloe má množstvo zdravotných problémov, potrebuje starostlivosť na plný úväzok a s oddanou mamičkou tvorí zohratú dvojicu. Keď sa však v sedemnástich chystá na vysokú, začne odhaľovať čoraz desivejšie tajomstvá. Namiesto odpovedí na otázky sa od svojej mamy dočká len ďalších obmedzení. Chloe je pripútaná k invalidnému vozíku, z oceľovo pevného materinského objatia však musí za každú cenu utiecť. Odpovede na jej otázky sú totiž ešte strašnejšie, než si dokázala predstaviť.

Bež! (Run), USA, 2020, 99 min.
Réžia
: Annesh Chaganty
Obsadenie: Sarah Paulson, Kiera Allen, Onalee Ames a ďalší

12+

Film na csfd.cz

Odporúčame

film

Krajina nomádov

Kino Nostalgia / Kino Mladosť / Kino Lumière
odporúčame!
film

Annette

Adam Driver a Marion Cotillard v dlho očakávanom muzikáli vizionárskeho režiséra Leosa Caraxa s hudbou kapely Sparks, ktorý je...Viac
Kino Lumière / Kino na terase - Prior / Nová Cvernovka
odporúčame!
letný festival

Hviezdne noci Bytča 2021

20.8.2021 - 22.8.2021 / Bytča
odporúčame!
film

Samotári

Pi 27.8.2021 / Letné kino v Líščom údolí
odporúčame!