divadlo

Príchod Godota: Bohovanie

Bohovaním sa označuje magický proces veštenia, zasvätenia a prosenia Boha o vyjavenie toho, čo si subjekt žiada. Je to proces transformačný. Sprostredkovateľky takéhoto vyjavenia sa nazývajú bohyne.

Táto akcia sa konala v minulosti

V tomto predstavení bez slov, ktoré nie je imitáciou žiadneho vystopovateľného bohovania ale vlastnou podobou rituálu, vytvoreného formou kolektívnej tvorby, sa na bohyne zahrajú Heidi Šinková a Katarína Zagorski v réžii a choreografii Jara Viňarského.

Kolektív Príchod Godota: Bohovanie
Réžia, choreografia: Jaro Viňarský
Účinkujú: Katarína Zagorski, Heidi Šinková

------------

Vstup: 7€

Info pre alergikov: V predstavení sa používa rašelina.

je možné zakúpiť na Bielej ulici 6 popri vstupe do objektu divadla, kde je po pravej strane otvorená predajňa Múzeum obchodu, alebo priamo pred predstavením, či rezervovať ich tu na udalosti alebo do správy FB stránky Divadla Arteatro . Rezervované lístky je potrebné vyzdvihnúť 30min. pred predstavením. Ak si rezervujete lístky tu na udalosti, prosím potvrdiť účasť aj na jednom z uvedených kontaktov formou sms, alebo telefonicky.

 

Odporúčame

standup / talkshow

Pančlajn

Šťavnatá stand-up comedy v Bratislave. Ostrieľaní komici sa postavia tvárou v tvár publiku, aby zabojovali o potlesk...Viac
St 17.7.2019 / Dunaj˜
odporúčame!
prednáška / diskusia

Mesto ako politikum: Prísľuby mestského života vo veku klimatického chaosu

Št 27.6.2019 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
film

Cinevitaj - prehliadka talianskych filmov 2019

6.6.2019 - 27.6.2019 / Kino Lumière
odporúčame!
divadlo

Red Cat Romantique

Ľúbostná poetika, elegantná erotika, burlesque, praktické rady kombinované s názornou a dôslednou výukou Kámasútry, hudobné i...Viac
22.8.2019 - 14.9.2019 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!