divadlo

Studio Ypsilon: Pánská šatňa

Kolektívna Improvizácia plná humoru. Studio Ypsilon otvára dvere do svojej pánskej šatne. Herci bavia publikum i seba improvizovanými dialógmi, historkami a k nim pridajú aj zopár známych pesničiek.

Táto akcia sa konala v minulosti

Divadelná komédia Panská šatňa – to sú herecké etudy, salvy smiechu a možno aj pusa pre vyvolenú z radov divákov od Jiřího Lábusa.

Predstavenie Panská šatňa pôvodne vzniklo pre pražské Studio Ypsilon. Jeho úspech priviedol hercov k nápadu, aby s ním kočovali aj po ďalších divadlách a kluboch. 

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť nahliadnuť tak trochu kľúčovou dierkou do pánskej šatne ypsilonských hercov. Zažijete spontánnu atmosféru, improvizační nápady, jedinečné prepojenie hercov a divákov i trochu kolegiálnej škodoradostnosti. Veď niektorí z hercov spolu hrajú už desiatky rokov a prežili spolu veľkú časť hereckého života.
Toto všetko sa odráža na vzájomných „přihrávkách“ i nekompromisních „smečích.“

Autor: Kolektivná improvizácia hercov Studia Ypsilon
Réžia:
Martin Dejdar
Účinkujú: Martin Dejdar, Jiří Lábus, Pavel Nový, Jan Jiráň, Martin Janouš, Dominik Renč a Petr Hojer

Dĺžka predstavenia: 1 hod. 45 min. (bez prestávky)

-----------

Odporúčame

koncert

Sen noci svätojurskej

So 23.6.2018 / Svätý Jur
odporúčame!
koncert

Psychosmics Riff w/ Sasquatch (USA)

Po 22.10.2018 / Fuga
odporúčame!
divadlo

Staré dámy

Jedna žila v prepychu a v dobrej štvrti, druhá v chudobe a v kolónii na predmestí. Jedna je elegantná dáma, druhá celý život...Viac
10.7.2018 - 19.9.2018 / Štúdio L+S
odporúčame!
letný festival

Vrbovské vetry 2018

Opäť sa môžete tešiť na Vrbovské vetry 2018, ktoré sa uskutočnia dňa 14.7.2018 na štadióne vo Vrbovom pod drobnohľadom pána...Viac
So 14.7.2018 / Štadión, Vrbové
odporúčame!