divadlo

Madame de Pompadour - online

Muzikál o najznámejšej milenke kráľa Ľudovíta XV o láske, žiarlivosti a dvorných intrigách so Sisou Sklovskou v hlavnej úlohe.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
12.02.2016, Pi

Výpravný muzikál o najznámejšej a najpôvabnejšej milenke kráľa Ľudovíta XV., ktorá zo zákulisia usmerňovala chod francúzskych dejín v polovici 18. storočia.

Predstavuje Madame de Pompadour ako inteligentnú ženu, ktorá sa presadila vo svete ovládanom mužmi, no zaplatila za to vysokú cenu - absenciu skutočnej lásky.

V projekte autorskej trojice Horňák - Kákoš - Brezáni sa predstavia také hviezdy ako Sisa Sklovska, Štefan Skrúcaný, Jozef Vajda, Maroš Kramár, Ján Slezák, Patrik Vyskočil, Lucia Vráblicová a ďalší.

Muzikál nadväzuje na predchádzajúci úspešný projekt tejto autorskej trojice - muzikál Mata Hari - ktorý sa stretol s veľkou odozvou doma aj v zahraničí. Chce byť však v mnohom iný - hravejší, ľahší, zábavnejší. Zavedie nás do doby galantného sladkého Francúzska, do času zábav, dvorských intríg a buričských básnikov. Do doby, ktorá žila krédom - po nás potopa!

Réžia: Martin Kákoš
Účinkujú: Sisa Sklovska a.h., Štefan Skrúcaný a.h./Stano Král a.h., Pavol Plevčík, Patrik Vyskočil/Ján Slezák, Lucia Vráblicová, Karin Olasová, Tomáš Majláth, Ján Mistrík, Maroš Kramár a.h./Jozef Vajda a.h., Karol Čálik, Martin Kaprálik

dĺžka predstavenia: 180 min. s prestávkou

Kúpiť vstupenku za 10€

ObrázokObrázokObrázok

Odporúčame

koncert

Korn

So 29.5.2021 / Axa Aréna NTC
odporúčame!
festival

Víkend otvorených parkov a záhrad 2021

XIII. ročník kultúrno-vzdelávacieho podujatia, ktorého cieľom je prezentovať hodnoty našich parkov a záhrad.Viac
4.6.2021 - 6.6.2021 / Bratislava
odporúčame!
koncert

Erik Truffaz Quartet - zmena termínu

Ne 10.10.2021 / Ateliér Babylon
odporúčame!
film

Dilili v Paríži (dabing)

„Úžasný výlet do Paríža v období „krásnych čias“ pre celú rodinu.”Viac
17.4.2021 - 18.4.2021 / edisonline.sk
KIDSTOWN odporúčame!