divadlo

Apokaбaяet!

Čo ak ďalšiu planétu už nebude mať kto osídliť? Divadlo, hudba a apokalypsa vstupujú do večerného posedenia na terase baru.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
23.06.2019, Ne


Stretávajú sa tam poslední svojho druhu: Jež, Zajačica, Žaba, Dážďovka a Trúd. Všetkých čaká povinný ozdravný pobyt a množenie sa v mene záchrany civilizácie. Niektorí majú však iné plány... Letné outdoorové kabaretné predstavenie vzniklo ako spolupráca divadelného združenia Uhol_92 a Novej Cvernovky.

V čase, keď bežné divadlá končia sezónu a zatvárajú, nastupuje Apokabaret ako nový formát, ktorý vychádza divákovi v ústrety. Žánrovo rôznorodým prístupom pripomína ekologické hrozby blízkej budúcnosti a civilizačné neduhy, ktorým sa spolu oddávame, komentuje s očistným humorom.

Inscenácia je tematicky univerzálna, pretože globálne otepľovanie a vyhorenie ohrozujú každého rovnako, bez ohľadu na vek, pôvod, sexuálnu orientáciu či náboženstvo.

Po predstavení nasleduje divadelno-kritická debata v spolupráci so združením MLOKi. Moderuje Jakub Molnár.

Uhol_92 a Nová Cvernovka: Apokabaret
Réžia
: Alžbeta Vrzgula
Hrajú: Daniel Fischer, Katarína Gurová, Martin Iso Krajčír, Lena Libjaková, Igor Schlosser, Peter Tilajčík

-----------

Vstup: 7€ / 5€ študent / 10€ eko-uvedomelý

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Uhol_92. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

koncert

Huun-Huur-Tu (RU)

St 20.11.2019 / Veľký evanjelický kostol
odporúčame!
party

Kubánska noc

So 16.11.2019 / Dunaj˜
odporúčame!
výstava

Vincent Hložník / Svedectvo ľudskej existencie

23.10.2019 - 4.11.2019 / Koncertná sieň Klarisky
odporúčame!
film

Ostrým nožom

Ľudovítovi zavraždili neonacisti jediného syna. Kvôli nefunkčnému súdnemu systému sú však tí istí páchatelia prepustení na...Viac
Ne 17.11.2019 / Kino Lamač
odporúčame!