cestovanie

TripLovers - Ako nám polročná cesta po Ázii zmenila pohľad na život

Na prednáške o  polročnej ceste po Ázii vám jej hlavní aktéri prezradia, kde sa im páčilo najviac, ale reč bude aj o tom, že nie všetko je také úžasné ako sa zdá.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Dozviete sa o ich najhorších zážitkoch a o komplikáciách, ktorým sa nedalo vyhnúť. Spomenú, čo obsahovali prípravy na polročnú cestu po Ázii. Ale aj upozornia na čo si treba dávať v tomto regióne pozor. Zároveň sa dozviete, aké boli celkové náklady na polročnú cestu, ale aj o tom, čoho sa kvôli cestovaniu museli vzdať.

"Koncom roka 2016 sme sa s priateľkou zamysleli nad dlhšou cestou. Náš cieľ ani plány vtedy neboli vôbec jasné, no po istej dobe sa naše plány vykryštalizovali na juhovýchodnú Áziu a Nepál. Našim cieľom nebolo prejsť čo najviac krajín, ale každú spoznať trochu viac do hĺbky. Dohromady sme navštívili 7 krajín: Malajziu, Laos, Thajsko, Mjanmarsko, Kambodžu, Vietnam a Nepál. Aj keď nie vždy všetko išlo podľa plánov. Zažili sme plavbu po Mekongu, tajfún na Borneu, najkrajší východ slnka na Vianoce v Bagane, safari v Nepále, ale aj útoky túlavých psov, či otravu jedlom v Himalájach v najhoršom možnom momente.

Čo nám táto cesta dala, bolo zistenie, že dno našich síl je úplne niekde inde ako sme si pôvodne mysleli. Že cestovanie je aj o prekonávaní strachu a že polrok v Ázii nám dal do života ďaleko viac ako len úžasné zážitky. V konečnom dôsledku sme sa zhodli, že to bol nás najkrajší polrok v živote."

Lístky v predpredaji za 5 € alebo 6 € na mieste, ak bude ešte miesto.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Milan Lahucky. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.