cestovanie

Svet v kaviarni: Borneo a Fiji

Na začiatku bol veľký backpack a chuť cestovať. Michaela Janíková sa vydala na 6-mesačnú cestu s hneď viacerými prívlastkami “prvý” -prvýkrát v Ázii, prvýkrát sólo cestovanie a prvýkrát s takmer nulovým plánom. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa jej cesta neskončila po 6 mesiacoch, ale po 9-tich a nie v Ázii, ale na Fidži v Oceánii.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Prešla spolu 18 krajín a vo svojom rozprávaní vám priblíži krásy malajzijskej časti ostrova Borneo a exotického Fidži. Dozviete sa, prečo je dobré ísť na túru do pralesa v podkolienkach, na ktoré opice si treba dávať pozor, prečo na Borneu nefungujú autobusy alebo čo máme rozumieť pod pojmom "Fiji time”.

Nebudú chýbať fotografie orangutanov či video z Fidžijského rozlúčkového ceremoniálu a kopec tipov a trikov, ktoré pomôžu nielen pri plánovaní dovolenky, ale aj priamo namieste.
Apropo, viete prečo treba dovolenku na Borneu plánovať v dostatočnom predstihu?

Dĺžka podujatia: 19.00 - 21:00 hod.
Vstup sa otvára o 18:30 hod. Budťe prosím presní.
Sedenie je voľné a na vstupe sa stačí preukázať lístkom v mobile. 

Pozor, úočet lístkov je limitovaný.
Lístky v predpredaji / Online: 5€ / 
Lístky na mieste: 8€ (v prípade, že budú ešte voľné miesta)

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Connect. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.