cestovanie

Svet v kaviarni: Indonézia

Viktor „Vix“ Baláž – meno pre väčšinu z vás neznáme, no určite o ňom budete ešte čo to počuť. 
Dj, produkčný festivalov, lodný kapitán, no i vášnivý dobrodruh, ktorý sa rozhodol všetok svoj zárobok a voľný čas obetovať spoznávaniu sveta. V posledných 12 tich mesiacoch stihol navštíviť mimo Európy 12 krajín. Jednou z nich bola aj Indonézia.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Za mesiac stihli prejsť cca 2000km na skútri a 300km po mori. U Vixa už býva zvykom, že prináša úžasné zábery z vtáčej perspektívy. Dozviete sa, ktoré oblasti stoja, prípadne nestoja za návštevu, ako náročný je výstup na sopku Inerie, ako žijú ľudia na severe Lomboku po silných zemetraseniach, čo prinášajú ne/cesty na ostrove Flores, ako sa dostať do nedostupnej dediny Wae Rebo, prípadne čo piť na ostrovoch s prohibíciou. Ale samozrejme ešte o mnoho viac... 

Indonézia nie je iba Bali. Ak máš záujem "ochutnať” menej turistické časti tejto nádhernej krajiny, prídťe si vypočuť Vixove zážitky, ktorý spolu s kamarátmi prebrázdil ostrovy Lombok, Flores, Komodo a pod.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Lab.cafe. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.