cestovanie

Cestovateľské kino s Bubom na Magio pláži

Populárne nedeľné premietania  pod stromami a holým nebom s komentárom skúsených cestovateľov vás zavedú do najrôznejších končín sveta.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Program:
4.8. 20:00 Nový Zéland, Austrália
Ďaleko na druhom konci sveta leží najmenší kontinent na svete Austrália a zelené ostrovy Nového Zélandu. Odhaľte s nami kulisy slávnej trilógie Pána prsteňov. Najkrajšie prírodné scenérie od gejzírov, búrlivých riek a vodopádov cez jazerá a ľadovce až po mohutné hory a vulkány, skáčuce veľryby a fantastické skalné útvary. Pri bojovom tanci Maurov budeme vyplazovať jazyk a prekvapia nás príjemné mestá na tomto odľahlom ostrove. Austrália - jedinečná zem, ktorá je zároveň samostatným kontinentom. Najkultúrnejšie Melbourne, Sydney s veľkolepou budovou Opery aj hlavné mesto Canberra. Po legendárnej Great Ocean Road sa dostaneme až k pobrežiu a dvanástim apoštolom, odolávajúcim vlnám oceánu. Krajinami protinožcov vás prevedie BUBO sprievodca Jiří Jobánek.

11.8. 20:00 Thajsko, Malajzia, Singapur
Thajsko, Malajzia, Singapur. Trojlístok krajín, ktorý je ideálnou vstupnou bránou do farebného a lákavého regiónu juhovýchodnej Ázie. Mesto anjelov Bangkok, jeho divočina, krása kráľovských pamiatok aj pokojná atmosféra chrámov. Exotické Krabi, kokosové orechy, najlepší ananás sveta, grilované ryby a oddych na priezračných plážach. Spoznáme ostrov Penang a Malajským polostrovom prejdeme až do modernej metropoly Kuala Lumpur s panorámou azda najslávnejších dvojičiek. Viete, čo je Thaipusam? A na záver mesto budúcnosti Singapur. Prečo ho volajú mesto leva, keď tu žiadne nežijú? Spoznajte úžasný kus juhovýchodnej Ázie v rozprávaní Veroniky Hulíkovej.