Kino Lumière

kino

Bývalé kino Charlies Centrum – dnes Kino Lumière - ponúka divákom alternatívnu domácu, svetovú a európsku tvorbu. Kino prevádzkuje Slovenský filmový ústav. Premieta sa v štyroch kinosálach, osem až jedenásť filmov denne.

12.02.2016, Pi
15:30 Osem hrozných film
16:00 O kuratách a ľuďoch film
16:15 Eva Nová film
18:00 Ejzenštejn v Guanajuate film
18:15 Bonnie a Clyde film
18:20 Dánske dievča film
18:45 Rozsudok film
20:00 Revenant: Zmŕtvychvstanie film
20:15 Takí normálni zabijaci film
20:30 LokalFilmis film
20:40 Mladosť film
13.02.2016, So
15:00 Osem hrozných film
15:30 Malý princ (dabing) kidstown film
16:00 Zbrusu nový zákon film
17:30 Revenant: Zmŕtvychvstanie film
18:00 Vlčie diery film
18:05 Samba film
18:15 Eva Nová film
20:15 Na východ od raja film
20:20 Imaginárne lásky film
20:30 Mladosť film
20:40 Ejzenštejn v Guanajuate film
22:15 Večný svit nepoškvrnenej mysle film
14.02.2016, Ne
15:45 Eva Nová film
16:00 Mladosť film
16:05 Východ slnka film
16:30 Popolvár najväčší na svete kidstown film
17:50 Láska film
18:00 Ejzenštejn v Guanajuate film
18:15 Archimedov zákon film
18:20 Dánske dievča film
20:00 Revenant: Zmŕtvychvstanie film
20:15 Psychodráma film
20:20 Motýle film
20:30 Love film
15.02.2016, Po
17:45 Dánske dievča film
18:00 Eva Nová film
18:15 Stroskotáme zajtra film
18:20 Očami fotografky film
20:00 Druhá šanca film
20:15 Návrat ztraceného syna film
20:20 Osem hrozných film
20:30 Ejzenštejn v Guanajuate film
16.02.2016, Ut
17:30 Veľká nádhera film
18:00 Ida film
18:30 Ejzenštejn v Guanajuate film
19:45 Vojdi do prázdna film
20:15 Prelet nad kukučím hniezdom film
20:20 Fúsi film
20:30 Divoké historky film
17.02.2016, St
16:15 Mladosť film
17:15 8 ½ film
17:30 Ma ma film
18:30 Fúsi film
19:45 Prach času film
20:00 Čistič film
20:30 Ejzenštejn v Guanajuate film
18.02.2016, Št - 20.02.2016, So
KolNoa - Festival izraelského filmu festival
18.02.2016, Št
17:40 Ma ma film
18:00 Klub vyvolených film
19:45 O poschodie nižšie film
20:00 Viviane sa chce rozviesť film
20:15 Šílení film
19.02.2016, Pi
15:45 Domácí péče film
16:00 Malý princ (dabing) kidstown film
16:30 Saulov syn film
17:45 Východ slnka film
18:00 Rozlúčkový večierok film
18:15 Nylonový mesiac film
18:30 O poschodie nižšie film
19:45 Zbrusu nový zákon film
20:00 Jablká z púšte film
20:30 Lída Baarová film
20.02.2016, So
15:45 Saulov syn film
16:00 Malý princ (dabing) kidstown film
16:15 Ľadová sezóna (dabing) kidstown film
18:00 Viviane sa chce rozviesť film
18:15 Majster kat film
18:30 Fúsi film
18:45 Domácí péče film
20:30 O poschodie nižšie film
20:30 8 ½ film
20:30 Baba Joon film
21.02.2016, Ne
15:30 Ľadová sezóna (dabing) kidstown film
15:45 Vojtech film
16:00 Fúsi film
17:30 Most špiónov film
17:45 Lída Baarová film
17:55 Saulov syn film
19:45 Iracionálny muž film
20:00 O poschodie nižšie film
20:15 Jimmy P. film
20:30 Zbrusu nový zákon film
22.02.2016, Po
17:45 Mladosť film
18:00 O poschodie nižšie film
18:15 Rozmary prírody film
18:20 Eva Nová film
20:00 Saulov syn film
20:10 Most špiónov film
20:15 Vydatá žena film
20:30 Sicario film
23.02.2016, Ut
17:45 Eva Nová film
18:00 Farby piesku film
18:10 Sicario film
18:15 Rekviem za rytierov film
19:45 Fish Tank film
20:00 O poschodie nižšie film
20:15 Bláznivý Petríček film
20:30 Mladosť film
24.02.2016, St
17:45 Wilsonov film
18:00 Lída Baarová film
18:15 Šťastie príde v nedeľu film
18:30 O poschodie nižšie film
20:10 Mladosť film
20:15 Alphaville film
20:20 Steve Jobs film
20:30 Osamelosť prvočísiel film
25.02.2016, Št
17:30 Nymfomanka I. - režisérska verzia film
17:45 Eva Nová film
18:00 Obchod na korze film
18:15 Tri spomienky film
20:00 Divoké historky film
20:05 Nymfomanka II. - režisérska verzia film
20:15 Muž a žena film
20:30 Izba film
26.02.2016, Pi
16:00 Mladosť film
16:15 Fúsi film
17:00 Osem hrozných film
18:05 Dánske dievča film
18:15 Víťaz film
18:30 Ejzenštejn v Guanajuate film
20:00 Mad Max: Zbesilá cesta film
20:15 Alois Nebel film
20:30 Stávka na neistotu film
20:40 Tri spomienky film
27.02.2016, So
15:00 Robinson Crusoe (dabing) kidstown film
16:00 Anton Srholec film
16:15 Dior a ja film
17:30 Revenant: Zmŕtvychvstanie film
18:00 Steve Jobs film
18:10 Fish Tank film
18:15 Eden a potom... film
20:20 Tri spomienky film
20:20 Osem hrozných film
20:30 Marťan film
28.02.2016, Ne
15:55 Robinson Crusoe (dabing) kidstown film
16:05 Fúsi film
16:15 Koza film
17:45 Tri spomienky film
17:50 Revenant: Zmŕtvychvstanie film
18:00 Creed film
18:15 Organ film
19:45 Stávka na neistotu film
20:15 Konformista film
20:30 Amy film
20:40 Izba film
29.02.2016, Po
16:45 Hrana – 4 filmy o Marekovi Brezovskom film
17:00 Revenant: Zmŕtvychvstanie film
20:00 Tri spomienky film
20:00 Izba film
20:15 Terasa film
02.03.2016, St - 05.03.2016, So
Japonský filmový festival 2016 festival
02.03.2016, St
18:00 Tancujúci Karate Kid film
03.03.2016, Št
18:00 Kanzaburo film
04.03.2016, Pi
18:00 High Kick Angels film
05.03.2016, So
18:00 Kráľ ospravedlnení film

Okrem aktuálne distribuovaných filmových noviniek má Kino Lumiere v každý mesiac v programe aj projekcie v rámci rôznych projektov, napr. Filmotéka (projekcie z archívu Slovenského filmového ústavu), a Filmový kabinet (vzdelávací cyklus prednášok a premietaní z histórie filmu).

Kino Lumière
Špitálska 4
Bratislava


+421 917 105 855
kinolumiere@sfu.sk

http://www.aic.sk/kinolumiere
Vstupné:

Štandardné projekcie, premiéry, novinky, Projekt 100: 4,00 €/3,00 €
Filmotéka: 3,00 €/2,00 €
Detská filmotéka: 1,00 € pre deti a mládež do 15 rokov
Double Bill (vybrané dva filmy v jeden večer): 4,00 €/3,00 € - obe predstavenia

Pokladňa kina:
• je otvorená denne 30 minút pred začiatkom prvého predstavenia;
• zatvára sa päť minút po začatí posledného predstavenia dňa;
• je spravidla otvorená minimálne v čase 18.00 - 20.00.