Ráno po

divadlo

Peter Quilter: Ráno po. Dnešná komédia o sexe, láske a rodine – bez facebooku! Šesť mesiacov v posteli jednej nekonvenčnej rodiny, ktorá mladému chalanovi zmení život.

Táto akcia sa konala v minulosti

Účinkujú: Daniel Žulčák, Dominika Kavaschová, Dana Košická, Martin Meľo Réžia: Adriana Totiková

Najnovšia hra úspešného britského dramatika Petera Quiltera v svetovej premiére! V dobe, keď mladí ľudia žijú namiesto svojich životov životy svojich virtuálnych avatarov na sociálnych sieťach, je tu rodina, ktorej ku šťastiu stačí jedna posteľ. Tá však musí byť kvalitná!

Thomas a Kelly sa večer spoznali v rade na pukance a ráno sa zobudili v jednej posteli. Vlastne bežný piatok. Po niekoľkých trápnych minútach sa Thomas zberá na odchod. Ešte stále bežné. Do spálne však vojde Kellyina matka a to už normálne nie je. Lebo na tejto rodine nie je normálne nič. A Thomas ešte netuší, že to nebude jeho posledné „ráno po“.

Predstavenie sa hrá v Loft Aréna (bývalá Skúšobňa Divadla Aréna).

vstupné: 7 €

Pozrite si kompletný program Divadla Aréna

Odporúčame

koncert

Marcus Miller

V bratislavskom Ateliéri Babylon vystúpi 29.3. v rámci koncertnej série City Sounds multiinštrumen­talista a basgitarová ikona...viac
29.03.2015 / Ateliér Babylon
odporúčame!
divadlo

Dabing Street

V dvoch veciach sú Česi skutočne dobrí: v pití alkoholu a v dabingu. Zelenková hra v podaní pražského Dejvického divadla ironicky...viac
23.04.2015 / DPOH Mestské divadlo
odporúčame!
film

Osadné

Kino Lumière
odporúčame!
party

Tofu Vibes

03.04.2015 / Re:fresh Club
odporúčame!